RTV i AGD

Marka ETA a roboty planetarne – czy to dobry wybór?

Marka ETA a roboty planetarne - czy to dobry wybór?

Roboty planetarne cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników domowych wypieków i amatorów kreatywnego gotowania. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń tego typu, spośród których najczęściej polecane są sprzęty doskonale znanych, renomowanych producentów.

Roboty planetarne cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników domowych wypieków i amatorów kreatywnego gotowania. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń tego typu, spośród których najczęściej polecane są sprzęty doskonale znanych, renomowanych producentów.

W sklepie internetowym z agd (np.: ElektroGuru.com), można natomiast znaleźć roboty planetarne ETA – jeszcze nie tak popularnej, ale prężnie rozwijającej się od ponad ćwierćwiecza marki z Czech, specjalizującej się w produkcji AGD o dobrej relacji jakości do ceny. Czy marka ETA to dobry wybór jeśli chodzi o roboty planetarne?

Roboty planetarne ETA – wysoka jakość w niskiej cenie

W wielu poradnikach odpowiadających na pytanie jak wybrać robot planetarny, zachęca się do zakupu urządzenia wykonanego z trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Na rynku nie brakuje bowiem sprzętów opartych na ulegających różnym uszkodzeniom, a także szybko odbarwiających się elementach z tworzyw sztucznych, które nie są rekomendowane.

Tymczasem, wszystkie roboty planetarne ETA, z najtańszymi i najmniejszymi z serii Mezo włącznie, są wykonane z metalu, posiadają długowieczne stalowe zębatki oraz pojemne i praktyczne misy ze stali nierdzewnej. Sprzęty czeskiej marki ETA, choć tańsze od urządzeń bardzo znanych marek, nie są zatem żadnym kompromisem jakościowym i można stawiać je na równi z robotami planetarnymi od gigantów rynkowych.

Jakość robotów planetarnych ETA potwierdzają udzielane przez producenta gwarancje – w przypadku najdroższych modeli można liczyć nawet na te dożywotnie!

Możliwości robotów planetarnych ETA

W artykułach traktujących na temat tego, jak wybrać robot planetarny, często wspomina się także o tym, że urządzenia od bardzo znanych producentów oferują większe możliwości niż sprzęty mniej renomowanych marek. Rzekomo znane i lubiane marki proponują sprzęty bardziej uniwersalne, o szerszym wachlarzu zastosowań i większych możliwościach konfiguracji.

Nie jest to prawda, bowiem doświadczona marka, jaką jest czeska ETA, proponuje roboty planetarne w zestawach z bardzo dużą liczbą akcesoriów i modułów funkcjonalnych, jak również dostawki opcjonalne, których próżno szukać w katalogach innych producentów robotów! Uniwersalny robot planetarny ETA Gratus można np. uzupełnić unikalną końcówką do kiełbasek, Kebbe czy przystawek oraz dostawkami do 5 rodzajów makaronów.

Wybór robota planetarnego ETA to zatem równie dobry pomysł, jak zakup urządzenia od bardzo znanego, szeroko promującego się w Internecie, magazynach i telewizji producenta.

Roboty planetarne ETA oferowane w sklepie ElektroGuru.com, to świetna alternatywa ekonomiczna dla drogich urządzeń od znanych producentów, których wysokie ceny wynikają między innymi z ponoszonych przez marki kosztów marketingowych.

W katalogu czeskiego producenta (oraz polskiego dystrybutora jego wyrobów) znajdują się tak proste roboty planetarne Mezo do podstawowych zastosowań, jak i zaawansowane wieloczynnościowe roboty planetarne ETA Gratus i Storio, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników, w tym kucharzy i cukierników zawodowych.

Similar Posts